LDK320AM120R
Productnummer DigiKey
497-18220-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-18220-1-ND - Cut Tape (CT)
497-18220-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LDK320AM120R
Beschrijving
IC REG LINEAR 12V 200MA SOT23-5
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 200mA SOT-23-5
EDA/CAD-modellen
LDK320AM120R Modellen
PSRR
88dB ~ 48dB (120Hz ~ 10kHz)
Status onderdeel
Actief
Besturingskenmerken
Inschakelen
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Spanning - ingang (max.)
18V
Verpakking / doos
SC-74A, SOT-753
Spanning - uitgang (min./vast)
12V
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-5
Spanningsuitval (max.)
0,35V @ 200mA