LDK320ADU33R
Productnummer DigiKey
497-17585-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-17585-1-ND - Cut Tape (CT)
497-17585-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LDK320ADU33R
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 200MA SOT89
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 200mA SOT-89
EDA/CAD-modellen
LDK320ADU33R Modellen
Categorie
Stroom - uitgang
PSRR
88dB ~ 48dB (120Hz ~ 10kHz)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Spanning - ingang (max.)
18V
Verpakking / doos
TO-243AA
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Apparaatpakket leverancier
SOT-89
Spanningsuitval (max.)
0,35V @ 200mA