LDK130PU18R
Productnummer DigiKey
497-14257-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-14257-1-ND - Cut Tape (CT)
497-14257-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LDK130PU18R
Beschrijving
IC REG LINEAR 1.8V 300MA 6-DFN
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 300mA 6-DFN (1,2x1,3)
EDA/CAD-modellen
LDK130PU18R Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
60 µA
PSRR
55dB (120Hz ~ 10kHz)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Verpakking / doos
6-XFDFN
Spanning - uitgang (min./vast)
1,8V
Apparaatpakket leverancier
6-DFN (1,2x1,3)
Spanningsuitval (max.)
0,4V @ 300mA