LD39200PU33R
Productnummer DigiKey
497-15229-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-15229-1-ND - Cut Tape (CT)
497-15229-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LD39200PU33R
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 2A 6-DFN
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 2A 6-DFN (3x3)
EDA/CAD-modellen
LD39200PU33R Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
300 µA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
3 mA
PSRR
70dB ~ 40dB (1kHz ~ 1MHz)
Status onderdeel
Actief
Besturingskenmerken
Inschakelen, power good
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Overstroom, overtemperatuur, omgekeerde polariteit
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Spanning - ingang (max.)
6V
Verpakking / doos
6-VDFN blootliggende pad
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Apparaatpakket leverancier
6-DFN (3x3)
Spanningsuitval (max.)
0,25V @ 2A