LD39130SJ18R
Productnummer DigiKey
497-14206-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-14206-1-ND - Cut Tape (CT)
497-14206-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LD39130SJ18R
Beschrijving
IC REG LIN 1.8V 300MA 4-FLIPCHIP
Standaard levertijd fabrikant
28 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 300mA 4-FlipChip (0,69x0,69)
EDA/CAD-modellen
LD39130SJ18R Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
45 µA
Fabr.
PSRR
70dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Besturingskenmerken
Inschakelen
Status onderdeel
Actief
Beschermingskenmerken
Overstroom, overtemperatuur, softstart
Uitvoerconfiguratie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Verpakking / doos
4-UFBGA, FCBGA
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Apparaatpakket leverancier
4-FlipChip (0,69x0,69)
Spanning - uitgang (min./vast)
1,8V