LD39115J18R
Productnummer DigiKey
497-17878-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-17878-1-ND - Cut Tape (CT)
497-17878-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LD39115J18R
Beschrijving
IC REG LIN 1.8V 150MA 4-FLIPCHIP
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 150mA 4-FlipChip
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LD39115J18R Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
50 µA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
70 µA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
74dB ~ 67dB (1kHz ~ 10kHz)
Status onderdeel
Verouderd
Besturingskenmerken
Inschakelen
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Aantal regelaars
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Verpakking / doos
4-UFBGA, FCBGA
Spanning - uitgang (min./vast)
1,8V
Apparaatpakket leverancier
4-FlipChip
Spanningsuitval (max.)
0,11V @ 100mA