LD2981ABU33TR
Productnummer DigiKey
497-1524-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-1524-1-ND - Cut Tape (CT)
497-1524-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LD2981ABU33TR
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT89-3
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 100mA SOT-89-3
EDA/CAD-modellen
LD2981ABU33TR Modellen
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
150 µA
Stroom - voeding (max.)
2.6 mA
PSRR
63dB (1kHz)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Spanning - ingang (max.)
16V
Verpakking / doos
TO-243AA
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Apparaatpakket leverancier
SOT-89-3
Spanningsuitval (max.)
0,375V @ 100mA