LD1117V33
Productnummer DigiKey
497-1491-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LD1117V33
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 800MA TO220
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 800mA TO-220
EDA/CAD-modellen
LD1117V33 Modellen
Stroom - rust (Iq)
10 mA
Verpakking
Buis
PSRR
75dB (120 Hz)
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 125°C
Type uitvoer
Type montage
Through-hole
Verpakking / doos
TO-220-3
Spanning - ingang (max.)
15V
Apparaatpakket leverancier
TO-220
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Basisproductnummer
Spanningsuitval (max.)
1,2V @ 800mA