LD1117S33TR
Productnummer DigiKey
497-1242-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-1242-1-ND - Cut Tape (CT)
497-1242-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LD1117S33TR
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 800MA SOT-223
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 800mA SOT-223
EDA/CAD-modellen
LD1117S33TR Modellen
Stroom - rust (Iq)
10 mA
PSRR
75dB (120 Hz)
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 125°C
Verpakking / doos
TO-261-4, TO-261AA
Spanning - ingang (max.)
15V
Apparaatpakket leverancier
SOT-223
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Basisproductnummer
Spanningsuitval (max.)
1,2V @ 800mA