LD1117D33TR
Productnummer DigiKey
497-7306-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-7306-1-ND - Cut Tape (CT)
497-7306-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LD1117D33TR
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 800MA 8-SOIC
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 800mA 8-SOIC
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LD1117D33TR Modellen
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
10 mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
75dB (120 Hz)
Status onderdeel
Actief
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur
Uitvoerconfiguratie
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 125°C
Type uitvoer
Type montage
Opbouwmontage
Aantal regelaars
1
Verpakking / doos
8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)
Spanning - ingang (max.)
15V
Apparaatpakket leverancier
8-SOIC
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Basisproductnummer
Spanningsuitval (max.)
1,2V @ 800mA