L78L33ACUTR
Productnummer DigiKey
497-1200-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-1200-1-ND - Cut Tape (CT)
497-1200-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
L78L33ACUTR
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT89-3
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 100mA SOT-89-3
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
L78L33ACUTR Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
5.5 mA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
6 mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
49dB (120 Hz)
Status onderdeel
Actief
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur, kortsluiting
Uitvoerconfiguratie
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 125°C
Type uitvoer
Type montage
Opbouwmontage
Aantal regelaars
1
Verpakking / doos
TO-243AA
Spanning - ingang (max.)
30V
Apparaatpakket leverancier
SOT-89-3
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V