L78L18ACUTR
Productnummer DigiKey
497-7280-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-7280-1-ND - Cut Tape (CT)
497-7280-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
L78L18ACUTR
Beschrijving
IC REG LINEAR 18V 100MA SOT89-3
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 100mA SOT-89-3
EDA/CAD-modellen
L78L18ACUTR Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
6 mA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
6.5 mA
PSRR
38dB (120 Hz)
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 125°C
Spanning - ingang (max.)
40V
Spanning - uitgang (min./vast)
18V