L6983C33QTR
Productnummer DigiKey
497-L6983C33QTR-ND - Tape & Reel (TR)
497-L6983C33QCT-ND - Cut Tape (CT)
497-L6983C33QDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
L6983C33QTR
Beschrijving
IC REG BUCK 3.3V 3A 16QFN
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Buck Schakelregelaar IC Positief Vast 3,3V 1 Uitgang 3A 16-WFQFN blootliggende pad
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
L6983C33QTR Modellen
Categorie
Spanning - ingang (max.)
38V
Fabr.
Spanning - uitgang (min./vast)
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - uitgang
Status onderdeel
Actief
Frequentie - schakeling
200kHz ~ 2,2MHz
Functie
Verlagingsomzetter
Synchrone gelijkrichter
Ja
Uitvoerconfiguratie
Positief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C (TJ)
Topologie
Type montage
Opbouwmontage
Type uitvoer
Verpakking / doos
Aantal uitgangen
1
Apparaatpakket leverancier
16-QFN (3x3)
Spanning - ingang (min.)
3,5V