L6390DTR
Productnummer DigiKey
497-8321-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-8321-1-ND - Cut Tape (CT)
497-8321-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
L6390DTR
Beschrijving
IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 16SO
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Halve brug Poort-drivers IC Niet-inverterend 16-SO
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
L6390DTR Modellen
Categorie
Logische spanning - VIL, VIH
1,1V, 1,9V
Fabrikant
STMicroelectronics
Stroom - piekuitgang (bron, sink)
290 mA, 430 mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type ingang
Niet-inverterend
Status onderdeel
Actief
Spanning hoge zijde - max. (bootstrap)
600 V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Stijg-/afvaltijd (typ.)
75ns, 35ns
Aangedreven configuratie
Halve brug
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C (TJ)
Type kanaal
Onafhankelijk
Type montage
Opbouwmontage
Aantal drivers
2
Verpakking / doos
16-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)
Type poort
IGBT, MOSFET (N-kanaal)
Apparaatpakket leverancier
16-SO
Spanning - voeding
12,5V ~ 20V