EVLVIP16L-4WFN
Productnummer DigiKey
497-8838-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EVLVIP16L-4WFN
Beschrijving
EVAL BOARD FOR VIPER16
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
VIPer16 VIPer™ plus AC/DC, primaire zijde 1 niet-geïsoleerde uitgang Uitgangen Evaluatiebord
Categorie
Spanning - uitgang
16V
Fabrikant
STMicroelectronics
Stroom - uitgang
250mA
Serie
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Verpakking
Box
Topologie regelaar
Flyback
Status onderdeel
Verouderd
Frequentie - schakeling
60kHz
Hoofddoel
AC/DC, primaire zijde
Inhoud
Printplaat/-platen
Uitgangen en type
1 niet-geïsoleerde uitgang
Gebruikt IC / onderdeel
VIPer16
Vermogen - uitgang
4W