EVL6564-100W
Productnummer DigiKey
497-10164-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EVL6564-100W
Beschrijving
EVAL BOARD FOR L6564
Standaard levertijd fabrikant
99 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
L6564 - AC/DC, primaire zijde 1 niet-geïsoleerde uitgang Uitgangen Evaluatiebord
Categorie
Spanning - uitgang
400V
Fabrikant
STMicroelectronics
Spanning - ingang
90 ~ 265 VAC
Verpakking
Box
Topologie regelaar
Boost
Status onderdeel
Actief
Frequentie - schakeling
40kHz
Hoofddoel
AC/DC, primaire zijde
Inhoud
Printplaat/-platen
Uitgangen en type
1 niet-geïsoleerde uitgang
Gebruikt IC / onderdeel
L6564
Vermogen - uitgang
100W