ESDALC6V1-1U2
Productnummer DigiKey
497-8752-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-8752-1-ND - Cut Tape (CT)
497-8752-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ESDALC6V1-1U2
Beschrijving
TVS DIODE 3VWM ST0201
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Klem Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage 0201
EDA/CAD-modellen
ESDALC6V1-1U2 Modellen
Categorie
Vermogen - piek puls
20W
Nee
Serie
Digi-Reel®
Capaciteit bij frequentie
12pF @ 1MHz
Status onderdeel
Verouderd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Verpakking / doos
0201 (0603 metrisch)
Spanning - sper doorslag (typ.)
3V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - doorslag (min.)
6,1V