ESDALC6V1-1M2
Productnummer DigiKey
497-5238-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-5238-1-ND - Cut Tape (CT)
497-5238-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ESDALC6V1-1M2
Beschrijving
TVS DIODE 3VWM SOD882
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Klem Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage SOD-882
EDA/CAD-modellen
ESDALC6V1-1M2 Modellen
Categorie
Vermogen - piek puls
50W
Nee
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Status onderdeel
Laatste keer gekocht
Verpakking / doos
SOD-882
Spanning - sper doorslag (typ.)
3V
Basisproductnummer
Spanning - doorslag (min.)
6,1V