ESDA8V2-1J | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | ESDA8V2-1J |
Beschrijving | TVS DIODE 5VWM 20VC SOD323 |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 20V Klem 25A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage SOD-323 |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | ESDA8V2-1J Modellen |
Categorie | Stroom - piekpuls (10/1000 µs) 25A (8/20µs) |
Fabr. | Vermogen - piek puls 500W |
Serie | Vermogenslijnbescherming Nee |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toepassingen General Purpose |
Status onderdeel Verouderd | Capaciteit bij frequentie 210pF @ 1MHz |
Type Zener | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 125°C (TJ) |
Unidirectionele kanalen 1 | Type montage Opbouwmontage |
Spanning - sper doorslag (typ.) 5V | Verpakking / doos SC-76, SOD-323 |
Spanning - doorslag (min.) 8,2V | Apparaatpakket leverancier |
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp 20V | Basisproductnummer |