ESDA7P120-1U1M
Productnummer DigiKey
497-17159-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-17159-1-ND - Cut Tape (CT)
497-17159-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ESDA7P120-1U1M
Beschrijving
TVS DIODE 5.5VWM 11.5VC 1610
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
11,5V Klem 120A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage 1610
EDA/CAD-modellen
ESDA7P120-1U1M Modellen
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
120A (8/20µs)
Fabr.
Vermogen - piek puls
1400W (1,4kW)
Serie
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Verpakking / doos
2-UDFN
Spanning - sper doorslag (typ.)
5,5V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - doorslag (min.)
6,4V
Basisproductnummer
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
11,5V