ESDA6V1-5W6 is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
TDK
Op voorraad: 3.963
Gegevensblad
Similar
Littelfuse Inc.
Op voorraad: 7.805
Gegevensblad
Littelfuse Inc.
Klem Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage SOT-323-6L
ESDA6V1-5W6
Productnummer DigiKey
497-6634-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-6634-1-ND - Cut Tape (CT)
497-6634-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ESDA6V1-5W6
Beschrijving
TVS DIODE 3VWM SOT3236L
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
ESDA6V1-5W6 Modellen
Categorie
Vermogen - piek puls
100W
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Unidirectionele kanalen
5
Apparaatpakket leverancier
Spanning - sper doorslag (typ.)
3V
Basisproductnummer
Spanning - doorslag (min.)
6,1V