ESDA6V1-5M6
Productnummer DigiKey
497-5779-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-5779-1-ND - Cut Tape (CT)
497-5779-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ESDA6V1-5M6
Beschrijving
TVS DIODE 3VWM 6UQFN
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Klem Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage 6-µQFN (1,45x1,0)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ESDA6V1-5M6 Modellen
Categorie
Vermogen - piek puls
100W
Fabr.
Vermogenslijnbescherming
Nee
Serie
Toepassingen
General Purpose
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Capaciteit bij frequentie
70pF @ 1MHz
Status onderdeel
Verouderd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Type
Zener
Type montage
Opbouwmontage
Unidirectionele kanalen
5
Verpakking / doos
6-UFDFN
Spanning - sper doorslag (typ.)
3V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - doorslag (min.)
6,1V