ESDA25LY
Productnummer DigiKey
497-10785-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-10785-1-ND - Cut Tape (CT)
497-10785-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ESDA25LY
Beschrijving
TVS DIODE 24VWM 43VC SOT23-3
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
43V Klem 7A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage SOT-23-3
EDA/CAD-modellen
ESDA25LY Modellen
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
7A (8/20µs)
Fabr.
Vermogen - piek puls
300W
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C (TJ)
Status onderdeel
Actief
Soort
Automotive
Type
Zener
Kwalificatie
AEC-Q101
Unidirectionele kanalen
2
Spanning - sper doorslag (typ.)
24V
Verpakking / doos
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Spanning - doorslag (min.)
25V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
43V