BTB41-800BRG
Productnummer DigiKey
497-7192-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BTB41-800BRG
Beschrijving
TRIAC 800V 40A TOP3
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
TRIAC Standard 800 V 40 A Through-hole TOP3
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BTB41-800BRG Modellen
Categorie
Stroom - gate trigger (Igt) (max.)
50 mA
Fabrikant
STMicroelectronics
Stroom - hold (Ih) (max.)
80 mA
Verpakking
Buis
Configuratie
Enkel
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Type triac
Standard
Type montage
Through-hole
Spanning - status uit
800 V
Verpakking / doos
TOP-3
Stroom - status Aan (It (RMS)) (max.)
40 A
Apparaatpakket leverancier
TOP3
Spanning - gate trigger (Vgt) (max.)
1.3 V
Basisproductnummer
Stroom - niet-rep. piek 50, 60 Hz (Itsm)
400A, 420A