BAT30CWFILM
Productnummer DigiKey
497-5550-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-5550-1-ND - Cut Tape (CT)
497-5550-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BAT30CWFILM
Beschrijving
DIODE ARR SCHOT 30V 300MA SOT323
Standaard levertijd fabrikant
25 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Diodearray 1 paar gemeenschappelijke kathode 30 V 300mA (DC) Opbouwmontage SC-70, SOT-323
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BAT30CWFILM Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
530 mV @ 300 mA
Fabrikant
STMicroelectronics
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - sper lekkage bij Vr
5 µA @ 30 V
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur - verbinding
150°C (max,)
Configuratie diode
1 paar gemeenschappelijke kathode
Type montage
Opbouwmontage
Technologie
Schottky
Verpakking / doos
SC-70, SOT-323
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
30 V
Apparaatpakket leverancier
SOT-323
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io) (per diode)
300mA (DC)