ALTAIR05T-800TR
Productnummer DigiKey
497-10809-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-10809-1-ND - Cut Tape (CT)
497-10809-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ALTAIR05T-800TR
Gedetailleerde beschrijving
Converter Offline Flyback Topologie 16-SO
EDA/CAD-modellen
ALTAIR05T-800TR Modellen
Categorie
Spanning - opstart
13 V
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
11,5V ~ 23V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 125°C (TJ)
Verpakking / doos
16-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)
Spanning - doorslag
800V