ALTAIR05T-800
Productnummer DigiKey
497-18621-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ALTAIR05T-800
Gedetailleerde beschrijving
Converter Offline Flyback Topologie 16-SO
EDA/CAD-modellen
ALTAIR05T-800 Modellen
Categorie
Spanning - opstart
13 V
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
11,5V ~ 23V
Verpakking
Tray
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 125°C (TJ)
Verpakking / doos
16-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)
Spanning - doorslag
800V