ALTAIR04-900
Productnummer DigiKey
497-16143-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ALTAIR04-900
Beschrijving
IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 16SO
Standaard levertijd fabrikant
28 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Converter Offline Flyback Topologie Max. 166kHz 16-SO
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ALTAIR04-900 Modellen
Categorie
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
11,5V ~ 23V
Fabrikant
STMicroelectronics
Frequentie - schakeling
Max. 166kHz
Verpakking
Buis
Storingsbeveiliging
Stroombegrenzing, kortsluiting
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C (TJ)
Uitgangsisolatie
Isolated
Verpakking / doos
16-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)
Interne schakelaar(s)
Ja
Apparaatpakket leverancier
16-SO
Spanning - doorslag
900V
Type montage
Opbouwmontage
Topologie
Flyback
Basisproductnummer
Spanning - opstart
13 V