1.5KE300CA
Productnummer DigiKey
497-6603-1-ND - Cut Tape (CT)
497-6603-3-ND - Tape & Box (TB)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
1.5KE300CA
Beschrijving
TVS DIODE 256VWM 414VC DO201
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
414V Klem 3,6A Ipp TVS - Dioden Through-hole DO-201
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
1.5KE300CA Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
3,6A
Fabr.
Vermogen - piek puls
1500W (1,5kW)
Serie
Vermogenslijnbescherming
Ja
Verpakking
Cut Tape (CT)
Tape & Box (TB)
Toepassingen
General Purpose
Status onderdeel
Verouderd
Capaciteit bij frequentie
250pF @ 1MHz
Type
Zener
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Bidirectionele kanalen
1
Type montage
Through-hole
Spanning - sper doorslag (typ.)
256V
Verpakking / doos
DO-201AA, DO-27, axiaal
Spanning - doorslag (min.)
285V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
414V