1.5KE300A
Productnummer DigiKey
497-11376-1-ND - Cut Tape (CT)
497-11376-3-ND - Tape & Box (TB)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
1.5KE300A
Beschrijving
TVS DIODE 256VWM 529VC DO201
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
529V Klem 19A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Through-hole DO-201
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
1.5KE300A Modellen
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
19A (8/20µs)
Fabr.
Vermogen - piek puls
1500W (1,5kW)
Serie
Vermogenslijnbescherming
Nee
Verpakking
Cut Tape (CT)
Tape & Box (TB)
Toepassingen
General Purpose
Status onderdeel
Verouderd
Capaciteit bij frequentie
500pF @ 1MHz
Type
Zener
Type montage
Through-hole
Unidirectionele kanalen
1
Verpakking / doos
DO-201AA, DO-27, axiaal
Spanning - sper doorslag (typ.)
256V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - doorslag (min.)
285V
Basisproductnummer
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
529V