RSMF3JT10R0
Productnummer DigiKey
RSMF3JT10R0TR-ND - Tape & Reel (TR)
RSMF3JT10R0CT-ND - Cut Tape (CT)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RSMF3JT10R0
Beschrijving
RES 10 OHM 5% 3W AXIAL
Standaard levertijd fabrikant
23 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 Ohms ±5% 3W Through-hole weerstanden Axiaal Vlambestendig, veiligheid Metaaloxidefilm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
RSMF3JT10R0 Modellen
Categorie
Samenstelling
Fabr.
Functies
Vlambestendig, veiligheid
Serie
Temperatuurcoëfficiënt
±200ppm/°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 235°C
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
Weerstand
Apparaatpakket leverancier
Axiaal
Tolerantie
Grootte / afmetingen
0,217" dia x 0,591" L (5,50mm x 15,00mm)