RMCS0805FT221K is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Stackpole Electronics Inc
Op voorraad: 39.400
Gegevensblad
Upgrade
YAGEO
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Upgrade
Panasonic Industry
Samsung Electro-Mechanics
Similar
YAGEO
Vishay Dale
Vishay Dale
Panasonic Industry
Samsung Electro-Mechanics
221 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Chipweerstand 0805 (2012 metrisch) Anti-zwavel Dikkefilm
RMCS0805FT221K
Productnummer DigiKey
RMCS0805FT221K-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RMCS0805FT221K
Beschrijving
RES 221K OHM 1% 1/8W 0805
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
RMCS0805FT221K Modellen
Categorie
Functies
Anti-zwavel
Fabr.
Temperatuurcoëfficiënt
±100ppm/°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos
0805 (2012 metrisch)
Status onderdeel
Actief
Apparaatpakket leverancier
Weerstand
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerantie
Hoogte - geplaatst (max.)
0,024" (0,60mm)