RMCF0805JT10R0
Productnummer DigiKey
RMCF0805JT10R0TR-ND - Tape & Reel (TR)
RMCF0805JT10R0CT-ND - Cut Tape (CT)
RMCF0805JT10R0DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RMCF0805JT10R0
Beschrijving
RES 10 OHM 5% 1/8W 0805
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 Ohms ±5% 0,125W, 1/8W Chipweerstand 0805 (2012 metrisch) Automotive AEC-Q200 Dikkefilm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
RMCF0805JT10R0 Modellen
Categorie
Functies
Automotive AEC-Q200
Fabr.
Temperatuurcoëfficiënt
±200ppm/°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
0805 (2012 metrisch)
Status onderdeel
Actief
Apparaatpakket leverancier
Weerstand
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerantie
Hoogte - geplaatst (max.)
0,026" (0,65mm)