RMCF0805FT499R
Productnummer DigiKey
RMCF0805FT499RTR-ND - Tape & Reel (TR)
RMCF0805FT499RCT-ND - Cut Tape (CT)
RMCF0805FT499RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RMCF0805FT499R
Beschrijving
RES 499 OHM 1% 1/8W 0805
Gedetailleerde beschrijving
499 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Chipweerstand 0805 (2012 metrisch) Automotive AEC-Q200 Dikkefilm
EDA/CAD-modellen
RMCF0805FT499R Modellen
Temperatuurcoëfficiënt
±100ppm/°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Verpakking / doos
0805 (2012 metrisch)
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerantie
Hoogte - geplaatst (max.)
0,026" (0,65mm)