RMCF0603FT20R0
Productnummer DigiKey
RMCF0603FT20R0TR-ND - Tape & Reel (TR)
RMCF0603FT20R0CT-ND - Cut Tape (CT)
RMCF0603FT20R0DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RMCF0603FT20R0
Beschrijving
RES 20 OHM 1% 1/10W 0603
Gedetailleerde beschrijving
20 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Chipweerstand 0603 (1608 metrisch) Automotive AEC-Q200 Dikkefilm
EDA/CAD-modellen
RMCF0603FT20R0 Modellen
Temperatuurcoëfficiënt
±100ppm/°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Grootte / afmetingen
0,061" L x 0,031" B (1,55mm x 0,80mm)
Tolerantie
Hoogte - geplaatst (max.)
0,022" (0,55mm)