RMCF0603FT200R is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Vishay Dale
Op voorraad: 111.362
Gegevensblad
Direct
Vishay Dale
Op voorraad: 19.580
Gegevensblad
TE Connectivity Passive Product
Panasonic Industry
YAGEO
200 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Chipweerstand 0603 (1608 metrisch) Automotive AEC-Q200 Dikkefilm
RMCF0603FT200R
Productnummer DigiKey
RMCF0603FT200RTR-ND - Tape & Reel (TR)
RMCF0603FT200RCT-ND - Cut Tape (CT)
RMCF0603FT200RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RMCF0603FT200R
Beschrijving
RES 200 OHM 1% 1/10W 0603
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
RMCF0603FT200R Modellen
Categorie
Functies
Automotive AEC-Q200
Fabr.
Temperatuurcoëfficiënt
±100ppm/°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch)
Status onderdeel
Actief
Apparaatpakket leverancier
Weerstand
Grootte / afmetingen
0,061" L x 0,031" B (1,55mm x 0,80mm)
Tolerantie
Hoogte - geplaatst (max.)
0,022" (0,55mm)