RMCF0402JT22R0
Productnummer DigiKey
RMCF0402JT22R0TR-ND - Tape & Reel (TR)
RMCF0402JT22R0CT-ND - Cut Tape (CT)
RMCF0402JT22R0DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RMCF0402JT22R0
Beschrijving
RES 22 OHM 5% 1/16W 0402
Gedetailleerde beschrijving
22 Ohms ±5% 0,063W, 1/16W Chipweerstand 0402 (1005 metrisch) Automotive AEC-Q200 Dikkefilm
EDA/CAD-modellen
RMCF0402JT22R0 Modellen
Temperatuurcoëfficiënt
±100ppm/°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Verpakking / doos
0402 (1005 metrisch)
Grootte / afmetingen
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerantie
Hoogte - geplaatst (max.)
0,016" (0,40mm)