RGC0603FTC100R | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | RGC0603FTC100R |
Beschrijving | RES 100 OHM 1% 1/10W 0603 |
Standaard levertijd fabrikant | 17 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 100 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Chipweerstand 0603 (1608 metrisch) Automotive AEC-Q200 Dikkefilm |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | RGC0603FTC100R Modellen |
Categorie | Functies Automotive AEC-Q200 |
Fabr. | Temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C |
Serie | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 155°C |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Verpakking / doos 0603 (1608 metrisch) |
Status onderdeel Actief | Apparaatpakket leverancier |
Weerstand | Grootte / afmetingen 0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm) |
Tolerantie | Hoogte - geplaatst (max.) 0,022" (0,55mm) |