KAL50FB25R0
KAL50FB25R0
KAL50FB25R0
Productnummer DigiKey
KAL50FB25R0-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
KAL50FB25R0
Beschrijving
RES CHAS MNT 25 OHM 1% 50W
Gedetailleerde beschrijving
25 Ohms ±1% 50W Draadgewonden Weerstanden chassismontage
EDA/CAD-modellen
KAL50FB25R0 Modellen
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
±30ppm/°C
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 275°C
Weerstand
25 Ohms
Grootte / afmetingen
1,968" L x 1,140" B (49,99mm x 28,96mm)
Tolerantie
±1%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,641" (16,28mm)
Vermogen (watt)
50W