HVCB2512FKC20M0
Productnummer DigiKey
HVCB2512FKC20M0TR-ND - Tape & Reel (TR)
HVCB2512FKC20M0CT-ND - Cut Tape (CT)
HVCB2512FKC20M0DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HVCB2512FKC20M0
Beschrijving
RES 20M OHM 1% 2W 2512
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
20 MOhms ±1% 2W Chipweerstand 2512 (6332 metrisch) Hoogspanning, Vochtbestendig, Impulsbestendig Dikkefilm
EDA/CAD-modellen
HVCB2512FKC20M0 Modellen
Temperatuurcoëfficiënt
±50ppm/°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Verpakking / doos
2512 (6332 metrisch)
Grootte / afmetingen
0,250" L x 0,125" B (6,35mm x 3,18mm)
Tolerantie
Hoogte - geplaatst (max.)
0,030" (0,76mm)