HVCB2512FKC100M is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Stackpole Electronics Inc
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Upgrade
Stackpole Electronics Inc
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Upgrade
100 MOhms ±1% 2W Chipweerstand 2512 (6332 metrisch) Hoogspanning, Vochtbestendig, Impulsbestendig Dikkefilm
Stackpole Electronics Inc. HVC Series High-Voltage Precision Chip Resistors | Datasheet Preview
HVCB2512FKC100M
Productnummer DigiKey
HVCB2512FKC100MTR-ND - Tape & Reel (TR)
HVCB2512FKC100MCT-ND - Cut Tape (CT)
HVCB2512FKC100MDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HVCB2512FKC100M
Beschrijving
RES 100M OHM 1% 2W 2512
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
HVCB2512FKC100M Modellen
Temperatuurcoëfficiënt
±50ppm/°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Verpakking / doos
2512 (6332 metrisch)
Grootte / afmetingen
0,250" L x 0,125" B (6,35mm x 3,18mm)
Tolerantie
Hoogte - geplaatst (max.)
0,030" (0,76mm)