HVCB2010FDD10M0 is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Upgrade
Stackpole Electronics Inc
Op voorraad: 1.846
Gegevensblad
10 MOhms ±1% 1W Chipweerstand 2010 (5025 metrisch) Hoogspanning, Vochtbestendig, Impulsbestendig Dikkefilm
Stackpole Electronics Inc. HVC Series High-Voltage Precision Chip Resistors | Datasheet Preview
HVCB2010FDD10M0
Productnummer DigiKey
HVCB2010FDD10M0TR-ND - Tape & Reel (TR)
HVCB2010FDD10M0CT-ND - Cut Tape (CT)
HVCB2010FDD10M0DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HVCB2010FDD10M0
Beschrijving
RES 10M OHM 1% 1W 2010
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
HVCB2010FDD10M0 Modellen
Temperatuurcoëfficiënt
±100ppm/°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Verpakking / doos
2010 (5025 metrisch)
Grootte / afmetingen
0,200" L x 0,100" B (5,08mm x 2,54mm)
Tolerantie
Hoogte - geplaatst (max.)
0,030" (0,76mm)