HVCB2010DDC500M | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | HVCB2010DDC500M |
Beschrijving | RES 500M OHM 0.5% 1W 2010 |
Standaard levertijd fabrikant | 13 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 500 MOhms ±0,5% 1W Chipweerstand 2010 (5025 metrisch) Hoogspanning, Vochtbestendig, Impulsbestendig Dikkefilm |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | HVCB2010DDC500M Modellen |
Categorie | Functies Hoogspanning, Vochtbestendig, Impulsbestendig |
Fabr. | Temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C |
Serie | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 150°C |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Verpakking / doos 2010 (5025 metrisch) |
Status onderdeel Actief | Apparaatpakket leverancier |
Weerstand | Grootte / afmetingen 0,200" L x 0,100" B (5,08mm x 2,54mm) |
Tolerantie | Hoogte - geplaatst (max.) 0,030" (0,76mm) |