HVCB2010DDC500M
Productnummer DigiKey
HVCB2010DDC500MTR-ND - Tape & Reel (TR)
HVCB2010DDC500MCT-ND - Cut Tape (CT)
HVCB2010DDC500MDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HVCB2010DDC500M
Beschrijving
RES 500M OHM 0.5% 1W 2010
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
500 MOhms ±0,5% 1W Chipweerstand 2010 (5025 metrisch) Hoogspanning, Vochtbestendig, Impulsbestendig Dikkefilm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
HVCB2010DDC500M Modellen
Categorie
Functies
Hoogspanning, Vochtbestendig, Impulsbestendig
Fabr.
Temperatuurcoëfficiënt
±50ppm/°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
2010 (5025 metrisch)
Status onderdeel
Actief
Apparaatpakket leverancier
Weerstand
Grootte / afmetingen
0,200" L x 0,100" B (5,08mm x 2,54mm)
Tolerantie
Hoogte - geplaatst (max.)
0,030" (0,76mm)