HVCB1206FKC100K
Productnummer DigiKey
HVCB1206FKC100KTR-ND - Tape & Reel (TR)
HVCB1206FKC100KCT-ND - Cut Tape (CT)
HVCB1206FKC100KDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HVCB1206FKC100K
Beschrijving
RES 100K OHM 1% 1/3W 1206
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 kOhms ±1% 0,333W, 1/3W Chipweerstand 1206 (3216 metrisch) Hoogspanning, Vochtbestendig, Impulsbestendig Dikkefilm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
HVCB1206FKC100K Modellen
Categorie
Functies
Hoogspanning, Vochtbestendig, Impulsbestendig
Fabr.
Temperatuurcoëfficiënt
±50ppm/°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
1206 (3216 metrisch)
Status onderdeel
Actief
Apparaatpakket leverancier
Weerstand
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerantie
Hoogte - geplaatst (max.)
0,030" (0,75mm)