HVCB0805FDC15M0
Productnummer DigiKey
HVCB0805FDC15M0TR-ND - Tape & Reel (TR)
HVCB0805FDC15M0CT-ND - Cut Tape (CT)
HVCB0805FDC15M0DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HVCB0805FDC15M0
Beschrijving
RES 15M OHM 1% 1/5W 0805
Gedetailleerde beschrijving
15 MOhms ±1% 0,2W, 1/5W Chipweerstand 0805 (2012 metrisch) Hoogspanning, Vochtbestendig, Impulsbestendig Dikkefilm
EDA/CAD-modellen
HVCB0805FDC15M0 Modellen
Temperatuurcoëfficiënt
±50ppm/°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Verpakking / doos
0805 (2012 metrisch)
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,050" B (2,01mm x 1,27mm)
Tolerantie
Hoogte - geplaatst (max.)
0,025" (0,64mm)