HVCB0603JDC470M
Productnummer DigiKey
HVCB0603JDC470MTR-ND - Tape & Reel (TR)
HVCB0603JDC470MCT-ND - Cut Tape (CT)
HVCB0603JDC470MDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HVCB0603JDC470M
Beschrijving
RES 470M OHM 5% 0.06W 0603
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
470 MOhms ±5% 0,06W Chipweerstand 0603 (1608 metrisch) Hoogspanning, Vochtbestendig, Impulsbestendig Dikkefilm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
HVCB0603JDC470M Modellen
Categorie
Functies
Hoogspanning, Vochtbestendig, Impulsbestendig
Fabr.
Temperatuurcoëfficiënt
±50ppm/°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch)
Status onderdeel
Actief
Apparaatpakket leverancier
Weerstand
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,79mm)
Tolerantie
Hoogte - geplaatst (max.)
0,020" (0,51mm)