CFM14JT220R
Productnummer DigiKey
S220QTR-ND - Tape & Reel (TR)
S220QCT-ND - Cut Tape (CT)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CFM14JT220R
Beschrijving
RES 220 OHM 5% 1/4W AXIAL
Gedetailleerde beschrijving
220 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Through-hole weerstanden Axiaal Vlamvertragende coating, veiligheid Carbonfilm
EDA/CAD-modellen
CFM14JT220R Modellen
Temperatuurcoëfficiënt
0/ -400ppm/°C
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Grootte / afmetingen
0,067" dia x 0,130" L (1,70mm x 3,30mm)