CF18JT220R
Productnummer DigiKey
CF18JT220RTR-ND - Tape & Reel (TR)
CF18JT220RCT-ND - Cut Tape (CT)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CF18JT220R
Beschrijving
RES 220 OHM 5% 1/8W AXIAL
Gedetailleerde beschrijving
220 Ohms ±5% 0,125W, 1/8W Through-hole weerstanden Axiaal Carbonfilm
EDA/CAD-modellen
CF18JT220R Modellen
Temperatuurcoëfficiënt
0/ -400ppm/°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Grootte / afmetingen
0,067" dia x 0,130" L (1,70mm x 3,30mm)