CF14JT3K30
Productnummer DigiKey
CF14JT3K30TR-ND - Tape & Reel (TR)
CF14JT3K30CT-ND - Cut Tape (CT)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CF14JT3K30
Beschrijving
RES 3.3K OHM 5% 1/4W AXIAL
Gedetailleerde beschrijving
3.3 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Through-hole weerstanden Axiaal Carbonfilm
EDA/CAD-modellen
CF14JT3K30 Modellen
Temperatuurcoëfficiënt
0/ -400ppm/°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Grootte / afmetingen
0,091" dia x 0,236" L (2,30mm x 6,00mm)